{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما خارجی

برای حرکت و رسیدن به مقاصد دوردست، هواپیما بهترین گزینه است. حالا می خواهد این جابجایی برای سفرهای تفریحی یا کاری باشد، همچنین در زندگی پرمشغله امروزی، سفرهای هوایی بیش از سایر روش های حمل و نقل طرفدار دارد. خب حالا که تصمیم به سفر گرفته اید و هواپیما انتخاب کرده اید، زمان خرید بلیط به زمان سفر و خواسته های شما بستگی دارد، راحت ترین و بهترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما، خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی است. حتی می‌ توانید آن را با تلفن همراه خود کار کنید، وارد سایت فروش آنلاین بلیط هواپیما در سایت آس چارتر شوید، مکان حرکت، مقصد و زمان سفر را انتخاب کنید و بلیط‌های هوایی موجود نمایش داده می‌شوند؛ معمولاً در مرحله دوم می ‌توانید نوع کلاس پروازی را انتخاب کنید. نوع بلیط هواپیما، نمودار یا سیستم یا حتی ایرلاین مورد نظر، تا در پایان به راحتی بلیط مورد نظر را خریداری کنید.

بلیط هواپیما خارجی

بلیط خارجی لحظه آخری

بهترین زمان برای خرید بلیط خارجی لحظه آخری زمانی است که فصل شلوغی نیست یا زمانی که برنامه سفر شما منعطف است. در فصل اوج توریستی، به دلیل ترافیک زیاد، بلیط ها به سرعت به فروش می رسد، بنابراین اغلب صندلی در دسترس نیست؛ بنابراین، نباید انتظار داشته باشید که بلیط های ارزان را در لحظه آخر تهیه کنید. در سفر به خارج از کشور اگر برنامه خاصی ندارید زمان سفر برایتان مهم نیست و می توانید با خرید پرواز لحظه آخری خارج از کشور هزینه های سفر خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

بازپرداخت لحظه آخری نکته ای که هنگام خرید بلیط به ذهن می رسد، موضوع کنسلی پرواز است. شاید برخی از ما به این فکر می کنیم که اگر هنگام خرید بلیط مشکلی پیش آمد، چگونه می توانیم بازپرداخت کنیم. وقتی بلیط را از سیستم می‌خرید، تقریباً می‌توانید خیالتان راحت باشد که در صورت کنسل کردن، بیشتر مبلغی را که پرداخت کرده‌اید، پس خواهید گرفت. اما بلیط های لحظه آخری شرایط کمی متفاوت دارند. از آنجایی که بلیط لحظه آخری یک بلیط چارتر است، بازپرداخت می تواند کمی دشوار باشد.

اما با خرید بلیط لحظه آخری آس چارتر، آرامش بیشتری خواهید داشت. شما می توانید بلیط لحظه آخری خود را پس بگیرید و تا 24 ساعت قبل از پرواز، پول خود را پس بگیرید. البته مبلغ کسر شده از هزینه بستگی به شرایطی مانند قوانین هواپیمایی و کلاس پرواز دارد. بنابراین، بهتر است قبل از خرید بلیط، با این قوانین آشنا شوید.

بلیط هواپیما خارجی

بلیط چارتر خارجی

بلیط چارتر توسط چارتر کننده از ایرلاین پیش خریده می شود و قیمت‌گذاری را زیر نظر سازمان هواپیمایی انجام می‌دهد. اگر تعداد متقاضیان بلیط چارتر بیشتر باشد قیمت بلیط چارتر افزایش قیمت دارد ولی اگر بلیط چارتر را در زمان پیک مسافر خریداری نکنید قیمت کاهش پیدا می‌کند. در زمانی که حجم مسافر کمتر باشد ممکن است تعدادی از صندلی‌های هواپیما خالی باشد و چارتر کننده برای سوخت نشدن بلیط اقدام به فروش با هزینه را پایین‌تر می‌کند. بنابراین توجه داشته باشید زمانی بلیط خود را انتخاب کنید که کمتر گردشگران اقدام به سفر می‌کنند در اینجا بلیط چارتر ارزان هواپیمای خارجی خریداری می ‌کنید. مسیرهایی که بیشترین پرواز را دارند به دلیل پر رفت و آمد بودن چارتر کننده‌ها اقدام به پرواز چارتر می‌کنند.

بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط هواپیما خارجی

سایت آس چارتر امکان رزرو پروازهای خارج از کشور را نیز به مشتریان ارائه می دهد. شما می توانید هر زمان که بخواهید از طریق این سامانه به وب سایت ما مراجعه کنید، با بررسی قیمت بلیط هواپیما خارجی می توانید با انجام مراحل مشابه خرید بلیط هواپیما داخلی، بلیط هواپیمای خارجی را رزرو کنید و در نهایت پرواز خارجی مورد نظر خود را رزرو کنید. پس از انتخاب مبدا و مقصد سفر و زمان سفر، می توانید کلاس پروازی خود را نیز انتخاب کنید و در کمتر از چند ثانیه بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی به شما نمایش داده می شود. قیمت بلیط هواپیما خارجی به زمان نیز بستگی فراوانی دارد. زمان و ترکیب آن با میزان درخواست اهمیت بالایی دارد. مثلا برای کریسمس باید چندین ماه زودتر پرواز اروپایی خود را رزرو کنید. اما اگر به فصول خلوت نزدیک می‌شوید ممکن است چند روز مانده به پرواز قیمت‌ها کاهش شدیدی داشته باشد. پس حتما شلوغی مقصد در زمان سفر را در نظر بگیرید.

بلیط هواپیما خارجی

رزرو بلیط هواپیمای خارجی 

در فرآیند رزرو بلیط خارجی باید بسیار مراقب باشید، زیرا بر خلاف یک جستجوی ساده برای بلیط خارجی، این شبیه به فرآیند خرید پرواز داخلی است که در این مورد به سادگی خرید بلیط داخلی نیست. باید بدانید که تنها با خرید بلیط خارجی نمی توانید به یک کشور خارجی سفر کنید، ابتدا باید پاسپورت داشته باشید. پاسپورت برای آقایان ایرانی به شرایط مشخص برای خدمت عمومی بستگی دارد، بعد از آن برای اکثر کشورهای دنیا باید به سفارت آن کشور مراجعه کرد و برای ورود به خاک آن کشور ویزا گرفت. پس از طی این مراحل می توانید برای خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی به سایت آس چارتر مراجعه کنید، اگر قصد سفر به نقاط مختلف جهان و لذت بردن از زیبایی های طبیعی و فرهنگی جهان را دارید، از شما دعوت می کنیم تا پروازها را جستجو کرده و از موتور جستجوی آس چارتر برای تهیه بلیط ارزان بین المللی هواپیما استفاده کنید.

بلیط هواپیما خارجی

خرید بلیط ارزان پرواز خارجی

اگر شما زودتر از 60 روز برای خرید بلیط هواپیما خارجی اقدام به رزرو کنید، بلیطی گران تر از حد معمول نصیبتان می شود. چون شرکت‌های هواپیمایی محدودیت هایی در سامانه رزرو خود دارند که از 6 تا 8 هفته قبل از پرواز برداشته می شود و باعث پایین آمدن قیمت بلیط هواپیما خارجی می‌شود. البته اگر می خواهید بلیط خود را برای زمان های پیک سفر بخرید، به علت تقاضای بالا باید هر چه زودتر اقدام به رزرو بلیط هواپیما خود کنید. نکاتی که ذکر کردیم برای این بود که شما بتوانید بلیط هواپیما خارجی ارزان خرید کنید .

بلیط هواپیما خارجی

هزینه بلیط چارتر هواپیمای خارجی

قیمت بلیط به عوامل متعددی بستگی دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد. اما برای اینکه اطلاعات لازم درباره‌ی قیمت‌ها را به دست آورید، به سایت آس چارتر مراجعه کنید و از ویژگی‌های تقویم قیمتی و فیلترهای دیگر استفاده کنید. به این ترتیب، می‌توانید پرواز ارزان دلخواه خود را با اندکی جستجو در سایت پیدا و رزرو کنید.
دقت کنید که پروازهای ساعات صبح زود و پروازهای دارای توقف معمولاً قیمت‌های پایین‌تری دارند. 

بلیط هواپیما خارجی

استرداد بلیط خارجی در آس چارتر

استرداد بسته به ایرلاین، پرواز، نوع صندلی (اکونومی، بیزنس و...) و فروشنده بلیط شرایط متفاوتی دارد. هنگام خرید یا رزرو پرواز خود، حتما مقررات و شرایط استرداد بلیط خود را مطالعه کنید و از مشکلات استرداد پیشگیری کنید. بطور کلی استرداد سیستمی و نوع بلیط فرست کلاس یا بیزنس از بقیه انواع بلیط و نوع پرواز، راحت‌تر است اما خب قیمت بالاتری هم نسبت به پرواز خارجی چارتر و دیگر شرایط پرداخت می ‌کنید.

بلیط هواپیما خارجی

مدارک مورد نیاز در پروازهای خارجی

گذرنامه و یا پاسپورت

برای سفرهای داخلی نیاز به گذرنامه نیست اما برای سفرهای خارجی گذرنامه با حداقل اعتبار 6 ماه الزامی است. اصولاً وقتی می خواهید بلیط هواپیما بخرید، به پاسپورت نیاز دارید، اما هیچکس به شما نمی گوید که پاسپورت خود را همراه داشته باشید. بنابراین، حواستان باشد که در قسمت پذیرش در فرودگاه، از شما می خواهند پاسپورت خود را نشان دهید، که اگر آن را همراه خود نداشته باشید ممکن است کمی دردسرساز شود، در طول سفر حتما عکس یا پرینت صفحه اول پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

کارت ملی و شناسنامه

 بر خلاف موارد فوق، برای سفرهای داخلی فقط کارت ملی و شناسنامه لازم است، نیازی به پاسپورت نیست.

قبض عوارض خروج از کشور

ما در چند سال گذشته از افراد برای خروج از کشور پول گرفته شده است، می توانید این کار را در شعبه بانک ملی در فرودگاه انجام دهید. اما گاهی اوقات به دلیل شلوغی عوارض در این مراکز، نمی توانید پول پرداخت کنید و به موقع خود را به پرواز خود برسانید یا حتی ممکن است پرواز خود را از دست بدهید زیرا بدون پرداخت عوارض اجازه خروج از کشور را ندارید. بنابراین توصیه می شود چند روز قبل از سفر این مالیات را پرداخت کرده و از همراه داشتن رسید آن اطمینان حاصل کنید.

کارت پرواز

قبل از سوار شدن، مهماندار هواپیما که در راهروی ترمینال ایستاده است، نیمی از کارت پرواز را می گیرد و مهماندار قبل از ورود، نیمی از کارت پرواز و بلیط را می بیند. لطفا مراقب باشید تا زمانی که از هواپیما خارج نشده اید، کارت پرواز و بلیط خود را گم نکنید.

واچر هتل

واچر هتل صورتحساب مربوط به رزرو هتل است؛ جزئیات مسافر، زمان ورود و خروج و مدت اقامت آنها در هتل روی یک کاغذ با سربرگ هتل یکسان چاپ می شود. آنها احتمالاً همه را در گارد فرودگاه چک نمی کنند. اما همه مسافران باید آن را حمل کنند. بنابراین بهتر است قبل از طلوع آفتاب، نگهبان هتل خود را پرینت بگیرید و آن را با خود ببرید تا برای ورود به هتل مشکلی نداشته باشید.

زمان حضور در فرودگاه برای سفرهای خارجی

برای پروازهای داخلی لازم است ۲ ساعت قبل از پرواز و برای پروازهای خارجی ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید. کانتر پرواز خارجی ۳ ساعت قبل از پرواز باز و ۶۰ دقیقه قبل از پرواز بسته می شود. حواستان باشد در زمان های شلوغ و پیک سفر مانند عید نوروز کمی زودتر از حد معمول به فرودگاه بروید چون صف تحویل بار، چک گذرنامه و بازرسی بدنی برای پرواز خارجی معمولا بسیار شلوغ و طولانی است.

پشتیبانی 24 ساعته آس چارتر

این که در حین خرید بلیط هواپیما خارجی یا حتی بعد از خرید، سوال یا مشکلی برای شما پیش بیاید یک مساله طبیعی است. تفاوتی که سرویس‌ دهنده‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند، نوع برخورد آن‌ها با مشکل یا سوال شماست. آس چارتر با تیم پشتیبانی 24 ساعته خود در تمام ایام هفته و در کل ساعات روز، همیشه آماده پاسخگویی به شماست. آس چارترسفر خوشی را برای شما آرزومنداست. 

بلیط پرواز چه کشورها و ایرلاین‌هایی را می‌توانم‌ در سایت آس چارتر جستجو و خریداری کنم؟

بلیط تمام خطوط هوایی دنیا در سایت آس چارتر موجود است، چه پروازهایی که مبدا یا مقصد آنها ایران است و چه پروازهای داخلی دورترین کشورهای دنیا. پروازهای ایرلاین‌هایی مثل لوفت‌هانزا، امارات، قطرایرویز، ترکیش‌ایر، ایرفرانس، کی‌ال‌ام، آئروفلوت، آلیتالیا، اوکراینی، ایرایژیا، پگاسوس و ده‌ها ایرلاین دیگر در آس چارتر قابل تهیه هستند. همچنین بلیط پروازهای خارجیِ شرکت های هواپیمایی داخلی مانند ماهان، ایران‌ایر، قشم ایر، آتا و .. نیز روی سایت آس چارتر به فروش می‌رسد.

چطور می توانم در مورد مقررات پرواز یا ویزا مربوط به سفرم اطمینان پیدا کنم؟

حتما قبل از انتخاب پرواز خود در مورد مقررات پرواز و قوانین مربوط به ویزا تحقیق کنید (مثلا ممکن است مقصد سفر شما نیاز به ویزا نداشته باشد ولی برای توقفی که در مسیر دارد نیاز به ویزای ترانزیت داشته باشید). برای این کار به صفحه قوانین و مقررات پرواز خارجی مراجعه کنید و در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید با پشتیبانی آس چارتر تماس بگیرید.

آیا برای خرید بلیط ایرلاین‌های خارجی، نیازی به کردیت‌کارت یا روش‌های پرداخت ارزی خواهم داشت؟

به هیچ وجه. شما هزینه‌ بلیط را به صورت ریالی و با کارت‌های شتابی که در دست دارید، تنها با داشتن رمز دوم کارت پرداخت می کنید و بلیط شما بلافاصله صادر خواهد شد و قابل استفاده خواهد بود.

آیا پروازهای چارتر خارجی هم روی سایت آس چارتر عرضه می‌شود؟

بله. بلیط کلیه‌ی پروازهای چارتر خارجی که از سوی ایرلاین‌های داخلی یا خارجی برای فروش عرضه می‌شوند را می‌توانید روی سایت آس چارتر ببینید.

چطور می توانم برای سفرم ارزان ترین بلیط ممکن را تهیه کنم؟

ارزان بودن بلیط سفر به عوامل مختلفی مرتبط است که برخی از مهم ترین آنها این موارد هستند: در پروازهای سیستمی معمولا هرچه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم به دلیل پر شدن کلاس نرخی های ارزان تر، قیمت آن افزایش پیدا می کند. معمولا هرچه زودتر پروازتان را بخرید ارزان تر است. بلیط ایرلاین های مختلف را چک کنید. برای اغلب مسیرها ایرلاین های کم هزینه (Low Cost Airline) وجود دارند که در ازای خدمات و امکانات کمتر، پروازهای ارزان تری به شما پیشنهاد می دهند. در روزهای مختلف سال، فصل و هفته و حتی ساعات متفاوت، قیمت یک پرواز ممکن است تغییرات زیادی داشته باشد. با استفاده از تقویم قیمتی و فیلترهای تعبیه شده جستجو می توانید با چند روز جابجایی پروازهای به مراتب ارزان تری پیدا کنید. علاوه بر این، پروازهای توقف دار و صبح زود هم معمولا پروازهای ارزان تری هستند. بلیط خود را از سایت های معتبر خریداری کنید و قیمت آنها را در ازای خدمتی که می دهند با هم مقایسه کنید. با در نظر گرفتن این موارد می توانید هوشمندانه، بهترین و ارزان ترین پرواز را برای سفر خود تهیه کنید.

چگونه می توانم بلیط پروازم را کنسل کنم یا تغییر دهم و از شرایط و جریمه آن مطلع شوم؟

برای اطلاع دقیق از شرایط و جریمه کنسلی یا تغییر بلیط پرواز مورد نظرتان در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با پشتیبانی آس چارتر تماس بگیرید.

برای سوار شدن به هواپیما چه زمانی باید در فرودگاه باشم و چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای اینکه بدون دغدغه سفر خود را آغاز کنید باید حداقل دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. برای پرواز نیازی به داشتن پرینت بلیط ندارید و تصویر و شماره بلیط به همراه مدارک شناسایی کفایت می کند.